Новини

У 2021 році ціна широкосмугового зв’язку Virgin Media зросте до 54 фунтів стерлінгів

Virgin Media попереджає клієнтів про майбутнє підвищення цін на свої широкосмугові, телевізійні та телефонні послуги.

Середнє зростання становило б 4%. Це в 13 разів перевищує поточний рівень інфляції споживчих цін.

Цього року вона планує інвестувати у свою мережу 1 млрд. Фунтів стерлінгів. Virgin не піднімав ціни як зазвичай в 2020 році, посилаючись на труднощі, пов’язані з пандемією для клієнтів.

Очікується, що інші інтернет-провайдери найближчим часом повідомлять про збільшення чи зменшення рівня інфляції.

Наприклад, BT змінила свої умови минулого року, заявивши, що збільшить ціни на широкосмуговий зв’язок на 3,9% вище першого показника ІСЦ, що публікується щороку, який цього року має відбутися за 16 днів.

Компанії BT, EE та Plusnet, наслідували їх приклад.

А це означає, що ціни на них, швидше за все, зростуть навіть на вищий відсоток, ніж у Virgin.

Останній показник ІСЦ, який охоплював листопад, становив 0,3%, найнижчий показник з 2016 року.

Якщо він залишиться на колишньому рівні в грудні, ціни BT зростуть на 4,2% згідно з його новими правилами, які він підтвердив, що планує дотримуватися.

Virgin Media заявила, що пише або надсилає електронною поштою всім своїм клієнтам, щоб повідомити, як збільшення вплине на них.

Він сказав, що більшість з них побачать, що їхній рахунок подорожчає між 2,50 і 4,50 фунтів на місяць, що становить 30–54 фунтів на рік.

Середнє зростання на 4% складає 3,63 фунтів стерлінгів на місяць, приблизно 12p на день.

Збільшення набудуть чинності з 1 березня, але вони не торкнуться вразливих клієнтів, таких як ті, хто перебуває на спеціальному пакеті для універсальних одержувачів кредиту.

“Зміна цін ніколи не є простим рішенням, тому, на відміну від інших постачальників, це перша зміна ціни на кабель за 18 місяців”, – заявив речник.

За його словами, з початку пандемії коронавірусу компанія бачила безпрецедентний попит.

“Протягом останнього року наші клієнти використовували свої можливості зв’язку більше, ніж коли-небудь раніше, причому використання даних зростало найшвидшими темпами, які ми коли-небудь бачили”, – сказав він.

Плюснет також підтвердив, що планує продовжувати з новим правилом ІСЦ-плюс-3,9%, хоча до цього він протримається до червня.

Але не кожен інтернет-провайдер використовує цю систему.

Хоча інші ще не офіційно оголосили про підвищення цін, багато хто робить це щороку і, як правило, на рівні вище інфляції.

Наприклад, Sky, минулого року, збільшив ціни на 10%, з різним підвищенням цін на різні послуги, що складає 1–2 фунтів стерлінгів на місяць додатково за послугу.

Але правила британського регулятора широкосмугового зв’язку Ofcom означають, що незадоволені підвищенням цін будь-якого провайдера можуть залишити свої контракти достроково без штрафу.

Наталі Хітчінс, із споживчого контролю, яка заявила, що, хоча інвестиції в широкосмугову інфраструктуру – це добре, “це підвищення цін зажаде”.

“Клієнти повинні провести деякі дослідження, щоб побачити, чи є на ринку вигідніші пропозиції, і якщо вони є, їм слід подумати про перехід”, – сказала вона.

Кожен, хто хоче достроково розірвати контракт, повинен повідомити свого постачальника протягом 30 днів з моменту отримання повідомлення про зміну тарифу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *