Новини

Довгоочікуваний перший анімаційний фільм чорношкірих фільмів Діснея

Перший анімаційний фільм чорного виконавця під назвою ‘’ soul ’’ потрапляє у Disney + на Різдво. В довгоочікуваному фільмі актор голосу головного героя отримав володаря Оскара Джеймі Фокса

“Що я ціную в Піксарі та Діснеї, це те, що вони не киваються, ти знаєш. Це чудовий, монументальний персонаж – перший афроамериканський персонаж у Діснеї / Піксарі – і він не міг би Кращий час. Слухайте, ми були там, на передовій, на марші, і все подібне – це те, що ми всі могли б зібратися і зробити кроки до зцілення, посміхнутися на обличчя людей ”, – сказав він.

“Душа” йде за Гарднером, викладачем середньої школи, який не реалізував свій потенціал і не переслідував своїх мрій. Але, отримавши шанс усвідомити свою велику перерву, він зазнає нещасного випадку, і його душа відокремлюється від тіла.

Тіна Фей, Анджела Бассетт, Філісія Рашад та Квестлов також озвучують персонажів фільму.

“Цей фільм написаний Кемпом Пауерсом, який є чорношкірим чоловіком, і він написав правду того, що знав. Він писав про те, що знає, а режисер Пітер Доктер, продюсери та студія Pixar були, ви знаєте , як я можу це сказати? Вони мали створити цей фільм, написаний цією людиною, яка написала те, що він знає, і те, як він це знає. І я думаю, що це те, що важливо ”, – сказав Рашад.

Анжела Бассетт погоджується. “Важливо, це спочатку. А потім підкреслити цю джазову тему, яка, ви знаєте, вид мистецтва, створений чорними людьми. Це чудово. Pixar робить це як ніхто інший. У них є ці чудові теми, з якими розмовляють ви, які резонують у нас, і вони побачать значення цього і виведуть на екрани “Душу”.

Ви знаєте, коли ми говоримо про чорних людей, це соул-музика, це душа-брат. Ми всі прагнемо бути стійкими та подарунки, які незважаючи на час, (ми) продемонстрували і висвітлили найтемніші куточки “.

Спочатку Pixar планував глобальний театральний реліз цього літа, але прем’єра “Душі” відбудеться на Disney + у Різдво через пандемію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *