Огляд матчу Aberystwyth Town FC - Llanelli Town AFC . Відео гри

05/04/19 - 23:42

📩 Имейл жив!
Авторская рассылка обо всем что случилось в мире футбола каждые два дня - все лиги, все события. Только годный и руками обработанный контент от главного редактора. Підписатися Telegram
Гра змогла називатися на статус самого цікавого матчу нинішнього насиченого дня , адже сходилися два творчих клуби - Aberystwyth Town FC і Llanelli Town AFC.

Власне всім привіт! Це трансляція матчу між Aberystwyth Town FC і Llanelli Town AFC!

1-ший штрафний стався в матчі на 2 хвилині!
Aberystwyth Town FC Llanelli Town AFC А тим часом до 10 хвилини матчу статистика наступна : загальна кількість штрафних - 2, кількість ударів по воротах - 0, загальна кількість ударів повз - 3, офсайдів - 0
Офсайд ми побачили в матчі між Aberystwyth Town FC і Llanelli Town AFC в рамках Прем'єр Ліга на 19!
А тим часом до 20 хвилини матчу статистика така: загальна кількість штрафних - 5, кількість ударів по воротах - 0, загальна кількість ударів повз - 5, поза грою - 1
Захоплюючий момент на 29 хвилині завершується на користь Aberystwyth Town FC. Різноманітності цій грі хотів надати футболіст Baynes, Wes з самого старту матчу, який завдяки власному майстерності таки зміг побувати з м'ячем в сітці супротивника результативним ударом на 29 хвилині цього гідного матчу. Aberystwyth Town FC 1:0 Llanelli Town AFC

Aberystwyth Town FC Llanelli Town AFC А тим часом до 45 хвилині матчу статистика наступна : загальна кількість штрафних - 8, кількість ударів по воротах - 2, загальна кількість ударів повз ворiт - 8, офсайдів - 2
Свисток і перерва! Команди йдуть опочівать від перепитій першого тайму за рахунку 1:0 . А ми перебували в очікуванні змін.

На 49 хвилині Kellaway, Geoff (Aberystwyth Town FC) відрізняється голом і зраджує рахунок 2:0, виконуючи це на вищому рівні і дуже холоднокровно, домагаючись головного для свого клубу Aberystwyth Town FC - Kellaway, Geoff заводить м'яч в воротах суперника. Aberystwyth Town FC 2:0 Llanelli Town AFC

Aberystwyth Town FC на 53 хвилині забиває свій гол завдяки зусиллям Williams, Marc. Рахунок змінюється на 3:0, здавалося б повинен помінятися і сюжет гри двох команд . Але вийшло трохи інакше. Aberystwyth Town FC 3:0 Llanelli Town AFC

Захоплюючий момент на 63 хвилині конвертується на користь Llanelli Town AFC. Змін цій грі збирався надати бомбардир Bevan, Lee з самого старту матчу, який завдяки власному таланту таки зміг відзначитися в сітці воріт суперника точним ударом на 63 хвилині цього гідного матчу. Aberystwyth Town FC 3:1 Llanelli Town AFC

А тим часом до 65 хвилині матчу статистика наступна : загальна кількість штрафних - 10, кількість ударів по воротах - 2, загальна кількість ударів по воротах, але повз - 9, офсайдів - 4
Aberystwyth Town FC Llanelli Town AFC Статистика на 70 хвилину була така: загальна кількість штрафних - 11, кількість ударів по воротах - 2, загальна кількість ударів повз - 10, офсайдів - 6
На 81 хвилині футболіст невідомий гравець заробляє попередження

81 хвилина ознаменувалася гірчичником для немає даних хто це (Llanelli Town AFC)

Захоплюючий момент на 83 хвилині завершується на користь Llanelli Town AFC. Новий крюк цій грі хотів надати бомбардир Clarke, Joe з самого початку матчу, який завдяки власному таланту зміг побувати з м'ячем в сітці воріт опонента влучним ударом на 83 хвилині даного пікантного матчу. Aberystwyth Town FC 3:2 Llanelli Town AFC

В цьому матчі були не тільки голи, але ще і жовті - жовта на 84 хвилині для поки ми так і не зрозуміли хто це