0 - 2
Tournament
Швеція - Дамаллсвенскан, Жіни
Stadium
-
Match Date
  • 78'
    Pauline Hammarlund (0 - 2)
  • 54'
    Beata Kollmats (0 - 1)
  • halftime
📩 Имейл жив!
Авторская рассылка обо всем что случилось в мире футбола каждые два дня - все лиги, все события. Только годный и руками обработанный контент от главного редактора. Підписатися Telegram

Футбол онлайн Vaxjo DFF - Kopparbergs/Goteborg FC

15/05/19 - 16:00

Хто як не ми, фанати обох команд !. Ми проведемо текстову трансляцію заруби між Vaxjo DFF і Kopparbergs/Goteborg FC. Між тим протистояння пройде в рамках Дамаллсвенскан, Жіни. Точно немає сумнівів в тому, що заруба буде знаменною і феноменальним матчем, а також щедрим на емоції. Час витрачати текст на цікавий матч мiж Vaxjo DFF та Kopparbergs/Goteborg FC.

Журналісти не змогли виявити фаворита даної гри, до слова пропонуємо зробити це читачам через коментарі і в голосуванні. Можете знайти таблицю матчів і останні зустрічі клубів Vaxjo DFF і Kopparbergs/Goteborg FC на сторінці таблиці ліг.

Vaxjo DFF отримавши на цей момент 0 очок в проміжній таблиці, маючи місце на 1 рядку.

А ось Kopparbergs/Goteborg FC вимучивши на цей момент 0 пунктiв в проміжної таблиці, возивишаясь на 1 рядку.

Тренер Vaxjo DFF, як і менеджер Kopparbergs/Goteborg FC, не здивували складами на гру , здається вони повинні були випускати оптимально готових гравців і вони це зробили. Згадати з ким грали Vaxjo DFF і Kopparbergs/Goteborg FC свій минулий матч?

Крайній матч команди Vaxjo DFF був проти Pitea IF, який залишив на табло рахунок 0 : 0

Крайній матч Kopparbergs/Goteborg FC проводила з Eskilstuna United Dff і там на табло було 1 : 1.