1 - 1
Tournament
Швеція - Дамаллсвенскан, Жіни
Stadium
-
Match Date
  • halftime
  • 31'
    Sofia Hagman (1 - 1)
  • 12'
    Stina Blackstenius (0 - 1)
📩 Имейл жив!
Авторская рассылка обо всем что случилось в мире футбола каждые два дня - все лиги, все события. Только годный и руками обработанный контент от главного редактора. Підписатися Telegram

Футбол онлайн Kristianstads DFF - Linkopings FC

15/05/19 - 16:00

Привіт, вболівальники !. Для Вас проведемо трансляцію битви між Kristianstads DFF і Linkopings FC. Це протистояння пройде в рамках Дамаллсвенскан, Жіни. Точно немає сумнівів в тому, що протистояння буде знаменною і цікавим матчем, а також щедрим на емоції. Давайте витрачати час на цікавий матч мiж Kristianstads DFF та Linkopings FC.

Редактори не змогли зрозуміти явного фаворита цієї заруби, до слова пропонуємо зробити це тобі у формі нижче і в голосуванні. Можете намагатися аналiзувати таблицю матчів і останні зустрічі клубів Kristianstads DFF і Linkopings FC на сторінці таблиці ліг.

Kristianstads DFF маючи в своєму активі на даний момент 0 очок в турнірній таблиці, розташувавшись на 1 позиції.

А ось Linkopings FC набравши на cегодняшній момент 0 пунктiв в фінальної таблиці, сидячи на 1 позиції.

Тренер Kristianstads DFF, як і наставник Linkopings FC, не здивували складами на матч , здається вони повинні були випускати тільки кращих гравців і вони це зробили. Освіжити з ким грали Kristianstads DFF і Linkopings FC свій Попередній матч?

Останній матч команди Kristianstads DFF той проти FC Rosengard, який завершився 5 : 1

Останній матч Linkopings FC грала з Djurgardens IF Dff і там на табло було 2 : 3.