0 - 3
Tournament
Швеція - Аллсвенскан
Stadium
-
Match Date

Статистика матчу

1 Удари в площину воріт 3
6 Удари повз ворота 3
6 Кутові удари 4
1 Жовті картки 2
0 Офсайди 1
15 Штрафні удари 13
5 Удари від воріт 11
📩 Имейл жив!
Авторская рассылка обо всем что случилось в мире футбола каждые два дня - все лиги, все события. Только годный и руками обработанный контент от главного редактора. Підписатися Telegram

Футбол онлайн Фалькенбергс ФФ - ФК Юргорден

15/05/19 - 16:00

Вітаю вас, шановні наші читачі !. Для Вас проведемо трансляцію гри між Фалькенбергс ФФ і ФК Юргорден. Між тим протистояння пройде в рамках Аллсвенскан. Зовсім немає сумнівів в тому, що сутичка стане знаменною і феноменальним матчем, а також багатим на емоції. У нас попереду час на цікавий матч мiж Фалькенбергс ФФ та ФК Юргорден.

Журналісти не змогли визначити явного фаворита цієї баталії, тому пропонуємо зробити це відвідувачам у формі нижче і в голосуванні. Можете намагатися аналiзувати таблицю матчів і останні зустрічі клубів Фалькенбергс ФФ і ФК Юргорден на сторінці таблиці ліг.

Фалькенбергс ФФ отримавши на час гри 0 очок в турнірній таблиці, орендуючи місце на 1 рядку.

А ось ФК Юргорден вичавивши на cегодняшній момент 0 пунктiв в турнірній таблиці, розташувавшись на 1 рядку.

Наставник Фалькенбергс ФФ, як і менеджер ФК Юргорден, не здивували складами на матч , здається вони повинні були випускати максимально готових гравців і вони це зробили. Повернемося в минуле ... з ким грали Фалькенбергс ФФ і ФК Юргорден свій попередній матч?

Останній матч команди Фалькенбергс ФФ той проти Еребру, який закінчився 1 : 0

Останній матч ФК Юргорден проводила з Хаммарбю і там на табло було 4 : 2.