1 - 0
Tournament
Швеція - Аллсвенскан
Stadium
-
Match Date

Статистика матчу

2 Удари в площину воріт 1
3 Удари повз ворота 3
8 Кутові удари 3
2 Жовті картки 1
4 Офсайди 0
16 Штрафні удари 14
7 Удари від воріт 7
📩 Имейл жив!
Авторская рассылка обо всем что случилось в мире футбола каждые два дня - все лиги, все события. Только годный и руками обработанный контент от главного редактора. Підписатися Telegram

Футбол онлайн Ельфсборг - AFC Eskilstuna

15/05/19 - 16:00

Наше хелоу, шанувальники футболу !. Спеціально для вас проведемо онлайн-трансляцію протистояння між Ельфсборг і AFC Eskilstuna. Між тим протистояння пройде в рамках Аллсвенскан. Зовсім немає сумнівів в тому, що протистояння буде знаменною і знатним матчем, а також щедрим на емоції. Давайте витрачати час на цікавий матч мiж Ельфсборг та AFC Eskilstuna.

Наші експерти не змогли зрозуміти явного фаворита даної гри, що ж пропонуємо зробити це Вам через коментарі і в голосуванні. Можете знайти таблицю матчів і останні зустрічі клубів Ельфсборг і AFC Eskilstuna на сторінці таблиці ліг.

Ельфсборг придбавши на даний момент 0 очок в підсумковій таблиці, перебуваючи на 1 рядку.

А ось AFC Eskilstuna маючи в своєму активі на cегодняшній момент 0 пунктiв в проміжної таблиці, орендуючи місце на 1 рядку.

Тренер Ельфсборг, як і тренер AFC Eskilstuna, не здивували складами на матч , здається вони повинні були випускати тільки кращих гравців і вони це зробили. Cтойте з ким грали Ельфсборг і AFC Eskilstuna свій Попередній матч?

Крайній матч команди Ельфсборг той проти Еребру, який завершився 2 : 0

Крайній матч AFC Eskilstuna проводила з АІК і там на табло було 6 : 7.