0 - 1
Tournament
Словенія - Прва Ліга
Stadium
-
Match Date

Статистика матчу

2 Удари в площину воріт 2
2 Удари повз ворота 6
5 Кутові удари 4
2 Жовті картки 1
3 Офсайди 1
16 Штрафні удари 12
9 Удари від воріт 6
📩 Имейл жив!
Авторская рассылка обо всем что случилось в мире футбола каждые два дня - все лиги, все события. Только годный и руками обработанный контент от главного редактора. Підписатися Telegram

Футбол онлайн NK Aluminij Kidricevo - NS Mura

15/05/19 - 16:00

Привіт, дорогі любителі футболу !. Для Вас проведемо трансляцію протистояння між NK Aluminij Kidricevo і NS Mura. Це протистояння пройде в рамках Прва Ліга. Практично немає сумнівів в тому, що сутичка буде знаменною і фантастичним матчем, а також щедрим на емоції. Час витрачати текст на цікавий матч мiж NK Aluminij Kidricevo та NS Mura.

Наші експерти не змогли визначити явного фаворита цієї гри, тому пропонуємо зробити це Вам через коментарі і в голосуванні. Можете намагатися аналiзувати таблицю матчів і останні зустрічі клубів NK Aluminij Kidricevo і NS Mura на сторінці таблиці ліг.

NK Aluminij Kidricevo набравши на зараз 29 очок в турнірній таблиці, перебуваючи на 4 рядку.

А ось NS Mura маючи в своєму активі на зараз 29 пунктiв в тієї самої таблиці, зайнявши місце на 6 рядку.

Менеджер NK Aluminij Kidricevo, як і менеджер NS Mura, не здивували складами на матч , здається вони повинні були випускати максимально готових гравців і вони це зробили. Чи не згадати з ким грали NK Aluminij Kidricevo і NS Mura свій останній матч?

Крайній матч команди NK Aluminij Kidricevo був проти Домжале, який завершився 3 : 0

Крайній матч NS Mura зіграла з НК Кршко і там на табло було 5 : 0.