1 - 1
Tournament
Об'єднані Арабські Емірати - Арабіан Галф Ліга
Stadium
-
Match Date

Статистика матчу

5 Удари в площину воріт 2
5 Удари повз ворота 1
4 Кутові удари 1
1 Жовті картки 1
9 Штрафні удари 12
3 Удари від воріт 8
📩 Имейл жив!
Авторская рассылка обо всем что случилось в мире футбола каждые два дня - все лиги, все события. Только годный и руками обработанный контент от главного редактора. Підписатися Telegram

Футбол онлайн AL Jazira (UAE) - AL Dhafra Scc

15/05/19 - 17:00

Привіт, хто не на стадіо !. Спеціально для вас проведемо онлайн-трансляцію матчу між AL Jazira (UAE) і AL Dhafra Scc. Дане протистояння пройде в рамках Арабіан Галф Ліга. Практично немає сумнівів в тому, що матч буде знаменною і красивим матчем, а також багатим на емоції. Час витрачати текст на цікавий матч мiж AL Jazira (UAE) та AL Dhafra Scc.

Редактори не змогли зрозуміти явного фаворита даної заруби, авже ж пропонуємо зробити це глядачам в коментарях і в голосуванні. Можете намагатися аналiзувати таблицю матчів і останні зустрічі клубів AL Jazira (UAE) і AL Dhafra Scc на сторінці таблиці ліг.

AL Jazira (UAE) маючи в своєму активі на цей момент 23 очок в проміжній таблиці, сидячи на 3 місці.

А ось AL Dhafra Scc набравши на даний момент 23 пунктiв в проміжної таблиці, сівши на 7 місці.

Наставник AL Jazira (UAE), як і наставник AL Dhafra Scc, не здивували складами на гру , здається вони повинні були випускати кращих гравців і вони це зробили. А з ким грали AL Jazira (UAE) і AL Dhafra Scc свій минулий матч?

Крайній матч команди AL Jazira (UAE) той проти ФК Шарджа, який закінчився 3 : 2

Крайній матч AL Dhafra Scc грала з AL-Wasl FC і там на табло було 2 : 1.