1 - 4
Tournament
Нідерланди - Ередівізіє
Stadium
-
Match Date

Статистика матчу

2 Удари в площину воріт 7
6 Удари повз ворота 3
2 Кутові удари 6
1 Жовті картки 0
0 Офсайди 3
5 Штрафні удари 7
6 Удари від воріт 7
📩 Имейл жив!
Авторская рассылка обо всем что случилось в мире футбола каждые два дня - все лиги, все события. Только годный и руками обработанный контент от главного редактора. Підписатися Telegram

Футбол онлайн Де Графсхап - Аякс Амстердам

15/05/19 - 16:30

Танці чекають, все ті хто не дістав квитка на стадіон !. Спеціально для вас проведемо текстову трансляцію протистояння між Де Графсхап і Аякс Амстердам. Дане протистояння пройде в рамках Ередівізіє. Практично немає сумнівів в тому, що протистояння буде знаменною і феноменальним матчем, а також багатим на емоції. Час витрачати текст на цікавий матч мiж Де Графсхап та Аякс Амстердам.

Редактори не змогли зрозуміти фаворита даної гри, так що пропонуємо зробити це глядачам у формі нижче і в голосуванні. Можете знайти таблицю матчів і останні зустрічі клубів Де Графсхап і Аякс Амстердам на сторінці таблиці ліг.

Де Графсхап набравши на момент гри 62 очок в турнірній таблиці, сидячи на 16 рядку.

А ось Аякс Амстердам отримавши на даний момент 62 пунктiв в підсумкової таблиці, орендуючи місце на 2 рядку.

Тренер Де Графсхап, як і менеджер Аякс Амстердам, не здивували складами на протистояння, здається вони повинні були випускати оптимально готових гравців і вони це зробили. Чи ви не пам'ятаєте з ким грали Де Графсхап і Аякс Амстердам свій минулий матч?

Останній матч команди Де Графсхап грався проти Віллем II Тілбург, який завершився 3 : 2

Останній матч Аякс Амстердам проводила з Фортуна Сіттард і там рахунок 4 : 0.