Польща та Латвія укріплюватимуть кордон з Росією

Польща укріпляє кордон з Росією

Польська республіка має намір побудувати 6 фортифікаційних споруд на кордоні з Калінінградською областю (Росія).

Працівники прикордонної служби будуть використовувати вежі для спостереження за порядком на російсько-польському кордоні, який, до слова, має протяжність всього 200 кілометрів. Висота фортифікаційних споруд буде коливатися від 35 до 50 метрів, а самі захисні споруди маскуватися не будуть.

Наразі проходить тестування обладнання, яке буде встановлено в самих вежах. Вартість проекту — понад 3 мільйони євро. ¾ цієї суми взяв на себе європейський Фонд внутрішніх кодонів. Будівництво самих фортифікаційних споруд почнеться в червні цього року.

Також свої наміри укріпляти кордон з Російською федерацією підтвердила Латвія. Зокрема уряд країни збирається викупити кілька сотень громадянських ділянок, які прилягають до кордону. На викупленій території буде створено прикордонну смугу шириною 12 метрів. Чиновники Агентства державного забезпечення Латвії вважають, що такі міри допоможуть захистити зовнішній кордон Європейського союзу та зменшать випадки контрабанди та нелегального перетину кордону.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет Міністрів України заявив, що український уряд виділить майже мільярд гривень на зведення фортифікаційних споруд вздовж кордону з Росією.

Сергій Філюк

Leave a Reply