DSCN1341

Пройшло більше тижня з моменту закінчення першого на Волині фестивалю вуличної їжі «Lutsk Food Fest». Весь цей час лучани активно ділилися в Інтернеті своїми враженнями від побаченого та з’їденого на фестивалі. Журналісти UDNM.org спробували зібрати найоригінальніші коментарі користувачів мережі про Західний гастрономічний фестиваль 2015, і ось що з цього вийшло.

Одразу варто сказати про те, що близько двох третіх відвідувачів фестивалю вподобали захід. Інша частина залишилася невдоволеною.

Lutsk Food Fest. Відгуки
Lutsk Food Fest. Відгуки

Про місце проведення фестивалю й досі точаться затяті суперечки. Загалом, проведення аналогічних святкувань в Замку Любарта ніяким чином не паплюжить історичну пам’ятку, а лише допомагає вкотре оживити місцину, задати їй того життєвого ритму, яке вона мала сотні років тому.

Lutsk Food Fest. Відгуки

Що стосується горілки та кальянів. Так, розпивання спиртних напоїв в громадському місці виглядало не дуже красиво, однак більшість відвідувачів навіть якщо й пили спиртні напої, то обмежувалися пивом. Те, що головний спонсор фестивалю — горілка, не означає, що всі її куштували. Інша сторона медалі — кальяни. Наскільки мені відомо, куріння на території замку заборонено. Не раз доводилося бачити людей зі звичайними цигарками в руках. Та й сама ідея кухні під відкритим небом створювала небезпеку для Замку. Варто зважити й на те, що навколо було багато соломи…

Lutsk Food Fest. Відгуки

О так, волиняни — ще ті перфекціоністи!

Lutsk Food Fest. Відгуки

Наступне, чого не оцінили лучани — музика. Не оцінили, і правильно зробили. Організатори дійсно втратили реальність, адже понад 65% відвідувачів фестивалю вуличної їжі — дорослі люди. Хотілося колориту, хотілося хорошої української ПОП-си, а довелося слухати діджеїв, які аж ніяк не вписувалися ні в рамки самого фестивалю, ні в атмосферу місця, в якому знаходилися.

Lutsk Food Fest. Відгуки

«Війна іде, а в нас гуляють». Цікаво, чим займається автор коментаря в той час, коли іде війна?

Lutsk Food Fest. Відгуки

Сміттєві баки були переповнені, однак їх періодично спустошували. Що стосується сміття навколо цих баків — самі ж накидали, самі ж нарікаємо.

Невдовзі після завершення «Lutsk Food Fest» розгорівся скандал навколо генерального спонсора заходу, польської горілки «Soplica», фактичним власником якої виявився російський бізнесмен. Ось що думають про це лучани.

Lutsk Food Fest. Відгуки

Не скажу, що «Soplica» з її російським власником була доречною в такий час, однак якби ж то була єдина марка російської горілки, яку сьогодні можна придбати на території України…

Lutsk Food Fest. Відгуки

Давайте усі разом дослухаємося до авторки останнього коментаря. Не все так погано, до того ж все погане можна змінити на хороше. Сподіваємося, організатори Луцького фестивалю вуличної їжі дослухаються до зауважень лучан та зроблять «Lutsk Food Fest» в 2016 році ще кращим і ще цікавішим.

Сергій Філюк
Lutsk Food Fest

Leave a Reply