Зниклі біля кордону з Кримом солдати ЗСУ вже в Росії

Біля Криму зникли десантники ЗСУ

В звіті ОБСЄ від 8 вересня 2015 року йдеться про те, що трьох українських десантників викрали невідомі особи у військовій формі. Сталося це поблизу мису Кутара на відстані одного кілометра від посту Державної прикордонної служби України.

Біля Криму зникли десантники ЗСУ
Фото: Associated Press
5 вересня Генштаб повідомив про зникнення військовослужбовців 79-ї аеромобільної бригади Юрова, Орленка та Мекшуна.

Представники ОБСЄ нещодавно побували в Миколаєві, де їм вдалося поспілкуватися із заступником командира 79-ї бригади. Чоловік розповів, що 5 вересня близько 1 години дня командир прикордонного підрозділу бачив, як трьох українських військових вели до групи з 10 чоловік, розпізнавальні знаки на формі яких ідентифікувати не вдалося. З місця затримання бійців ЗСУ відвезли на двох автомобілях в невідомому напрямку.

За попередньою інформацією, змінивши пост, хлопці переодяглися в шорти та футболки й пішли купатися до дамби. Певний час Російська федерація та влада тимчасово окупованого Криму ніяк не коментувала зникнення десантників, однак зовсім нещодавно з’явилася заява співробітників ФСБ про те, що наші хлопці вже в Росії. Їх підозрюють у незаконному перетині держкордону РФ.

© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply