Захарченко лякає захопленням Харкова та Маріуполя

356062158

Нещодавно інформаційне агентство терористичних угруповань на Донбасі «Новоросія» опублікувало заяву очільника Донецької народної республіки Олександра Захарченка з погрозами продовжити захоплювати українські міста.

«Якщо київська влада не дотримуватиметься умов мінських домовленостей, не відведе свою техніку від наших кордонів, не відпустить наших полонених і продовжить бомбити наші міста, то, зрозуміло, ми не будемо просто стояти і чекати. В першу чергу, ми просто знищимо «Дебальцевський котел» з українськими військовослужбовцями, де зараз знаходиться від 6 до 8 тис. чоловік. Потім ми відіб’ємо у противника Маріуполь, а коли це буде зроблено, то ми кинемо всі свої сили на те, щоб взяти Харків», — сказав Захарченко. Голова ДНР додав, що бойовики в будь-якому візьмуть Харків, оскільки там багато людей, які хочуть «звільнитися від влади окупантів» (українців — ред.) «Нас там чекають люди. У нас там багато своїх. Коли буде потрібно, вони візьмуть зброю і вбиватимуть фашистів», — продовжує Захарченко.

Нагадаємо, 15-го лютого на Донбасі офіційно почався режим тиші. Лише у трьох напрямках — Дебальцевському, Райгородському та Луганському — тривають бойові дії. Тим часом на Youtube кримчани опублікували ряд відеороликів, на яких показано, як російська бронетехніка колонами рухається до українського кордону в районі Херсонщини. В мережі відео з’явилися 13 лютого.

© Сергій Філюк, «UDNM.org»

Leave a Reply