РФ погрожує візовим режимом і вимагає від України «змінити курс»

12012_1

За словами голови Ради Федерації ФС РФ Валентини Матвієнко, якщо Київ не змінить свій «деструктивний курс», то Кремль буде реагувати.

Росія погрожує ввести візовий режим з Україною, якщо Київ не змінить свій деструктивний курс у відносинах з РФ. Про це сьогодні на прес-конференції в РФ заявила спікер Ради Федерації Федеральних Зборів РФ Валентина Матвієнко.

«Що стосується того, чи буде введено візовий режим: давайте подивимося на дії України і зрозуміють вони нарешті, що накоїли в цьому випадку, і чи затурбуються вони національними інтересами, інтересами своїх громадян, а не інтересами МВФ і виконаннями наказів з-за океану», — повідомила вона.

Матвієнко також заявила, що влада України повинна схаменутися і зрозуміти, що «головне — це інтереси своїх людей, а не щось інше».

«Коли вони змінять, нарешті, свій курс — деструктивний, абсолютно шкідливий для України у відносинах з Росією, якщо буде необхідність якоїсь реакції з нашого боку, звичайно, будемо реагувати», — підкреслила вона.

Раніше повідомлялося, що Федеральна міграційна служба РФ загрожувала притягати до адміністративної відповідальності українців за порушення міграційних правил — аж до видворення і закриття для них в’їзду на територію РФ.

© «UDNM.org»

Leave a Reply