Путін погрожує почати широкомасштабну війну проти України

BAvqSilNv7M

Перебуваючи у польському місті Лодзь, де з 15-го по 17-те лютого проходитиме VIII форму Україна-Європа, радник міністра внутрішніх справ України Анатолій Геращенко повідомив, що Росія лякає Захід широкомасштабною війною проти України, якщо той зважиться на поставку зброї.

Таку інформацію політик озвучив під час дискусії, темою якої була неоголошена Росією війна на Донбасі. Геращенко зазначив, що український уряд постійно стикається з труднощами при закупівлі зброї у Європі. Зокрема, нещодавно влада Чехії відмовилася поставляти набої до України, а в Боснії аналогічні питання спричинили гостру політичну кризу, звичайно ж після втручання у справи країни Російської федерації. Народний депутат додав, що у нас є численні танки та інші види важкої зброї, але всі вони застаріли, а їх оновлення коштуватиме чималих коштів. До того ж, технічно ця зброя поступається російській.

Тим часом політологи схильні стверджувати, що наразі Путін не має бажання вести широкомасштабну війну на території України. Зокрема, професор кафедри політології Києво-Могилянської академії Олексій Гарань в ефірі телеканалу “24” заявив, що обидві сторони конфлікту зараз мусять дбати про своє обличчя перед міжнародною спільнотою. Інколи те, що в теорії, прямо протилежне тому, що на практиці. Довіряти словам експертів чи ні — діло кожного. Однак якщо дивитися на речі тверезо, то поставка зброї Україні з боку Америки чи країн ЄС може стати причиною не лише вітчизняної, але й світової війни.

Сергій Філюк

Читайте також: Голова ДНР Олександр Захарченко погрожує захопити Маріуполь і Харків

Leave a Reply