Боїнг 777

Сьогодні, 29 вересня о 00:04 на офіційному сайті німецької національної газети Bild am Sonntag з’явилося повідомлення, яке до ранку облетіло пів інформаційного простору світу: «Familien der deutschen Opfer verklagen Ukraine» — сім’ї німців, що загинули у катастрофі Boing 777, готуються подати позов на Україну до Європейського суду з прав людини.

Про це повідомив Ельмар Гумілла, берлінський адвокат, що буде захищати права трьох німецьких сімей, члени якої загинули в результаті падіння малайзійського літака на Донеччині. На думку Ельмара, саме Україна має нести всю відповідальність за те, що сталося. Звинувачення полягають в тому, що українська влада, будучи неспроможною захищати та нести відповідальність за свій повітряний простір, не закрила його для міжнародних перельотів, що власне і стало причиною загибелі 298 пасажирів Боїнга.

Родичі загиблих вже назвали грошову компенсацію, яку вимагатимуть на суді у Страсбурзі: мільйон євро за кожну жертву.

До слова, сайт, на якому вперше було опубліковано цю інформацію, належить найбільш продаваній німецькій газеті BamS, що вже рік виходить тиражем в близько 1,2 мільйона примірників.

Сергій Філюк
Авіакатастрофа Boing 777 Україна

Leave a Reply