Відео обшуку голови Київського апеляційного суду

Антон Чернушенко

З 19 червня в Апеляційному суді міста Києва Служба безпеки України разом з Генеральною прокуратурою України проводили обшуки. Нещодавно в примусовому порядку було проведено обшук в кабінеті голови установи Антона Чернушенка.

В ході обшуку у голови Київського апеляційного суду було виявлено 25 тисяч гривень та 6,5 тисячі доларів. Чернушенко наявність таких нетипових для кабінетів українців коштів пояснив наступним чином: 25 тисяч гривень (дві заробітні плати чоловіка) він збирався потратити в магазині на продукти, а 6,5 тисячі доларів віз до свого стоматолога, який мав поставити йому декілька нових імплантів (щось різко захотілося стати стоматологом… Вам ні?)

Окрім того в Антона Чернушенка знайшли ключі від п’яти дорогих автомобілів, серед яких Jeep, Range Rover та ін. Чиновник пояснив це тим, що раніше його сім’я працювала в одній з одеських юридичних фірм, яка обслуговувала припортовий завод. Далі ще цікавіше. В кабінеті чоловіка було знайдено талони на 14,5 тисячі тонн пального. «Подарунок друга», — пояснив суддя. «Я не хотів викидати, бо на них красивий малюнок», — додав Чернушенко. Також в приміщенні виявили генератор шуму — спеціальний пристрій, який не дозволяє вести прослуховування кабінету.

Мобільний телефон голови Апеляційного суду Києва став знахідкою №1 у цій історії, адже в ньому правоохоронці знайшли понад сім сотень СМС-повідомлень з вказівками про те, які судові рішення ухвалювати.

А ось відео обшуку Антона Чернушенка. До слова, нещодавно генпрокурор України Віктор Шокін вніс на розгляд Верховної Ради подання про позбавлення Чернушенка недоторканості, його затримання та арешт.

Сергій Філюк

Leave a Reply