4 версії того, чому 1+1 зняв з ефіру «Шустер Live»

Савік Шустер

18 вересня ввечері замість політичного шоу «Шустер Live» на «1+1» несподівано виходить серіал «Зимовий вальс». Сам Савік згодом повідомив, що програму зняли за 2 хвилини до початку ефіру. З суттєвим запізненням передача все таки вийшла в ефір. Долю шоу Савіка спробував спрогнозувати колишній редактор газети «Сегодня» Ігор Гужва.

Савік Шустер
Фото: www.business.ua
Вперше шоу «Шустер Live» вийшов в ефір 5 вересня 2008 року.

Версія 1. Шоу з ефіру було знято Ігорем Коломойським за прямою вказівкою Петра Порошенка.

Версія 2. Петро Порошенко не ставив конкретних вимог Ігорю Коломойському, натомість зателефонував до нього, щоб «проконсультуватися». Ігор Валерійович увійшов в положення і за певні послуги пообіцяв вирішити проблему з шоу Савіка Шустера.

Версія 3. Ігор Коломойський сам вирішив зняти з ефіру програму, аби дистанціюватися від нардепа Олега Ляшка.

Версія 4. Ігор Коломойський вирішив зняти з ефіру шоу, щоб: по-перше, створити ажіотаж навколо передачі; по-друге, дати привід для звинувачень Петра Порошенка в утисках свободи слова на українському телебаченні.

Голова координаційної ради «Студії Шустера» Павло Єлізаров з цього приводу розповів, що команда, яка створює шоу, досі не розуміє, чому їх зняли з ефіру. «Відносини з «1+1» будемо регулювати на цьому тижні», — додає Єлізаров. Представники ж телеканалу пояснюють ситуацію тим, що принципи телепередачі були порушені. В історії шоу — пауза, однак згодом воно, ймовірно, знову вийде в ефір «1+1», запевняє керівництво.

© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply