Луценко підписав підозру «газовому барону» Онищенку

Онищенко

27 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру Олександру Онищенку, повідомляє «Українська правда».

Нагадаємо, дозвіл на затримання та арешт Онищенка Верховна Рада дала ще 5 липня. Справа пішла в ГПУ, а саме в руки Юрію Луценко. Деякі політики були незадоволені такою довгою «процедурою» підписання.

«Вже 20 днів Юрій Луценко не підписує підозру Онищенку. Боюся, останній швидше від старості помре, ніж підозру отримає», — іронічно підмітив у своєму Фейсбуці голова ЦПК Віталій Шабунін.

25 липня в ефірі «112 каналу» Юрій Луценко заявив, що несе відповідальність за підписання підозри, тому процес затягнувся.

«Зараз наші експерти її вивчають. Як тільки поставлять візи найкращі наші процесуалісти, я, безумовно, цю підозру підпишу», — сказав Луценко.

22 червня Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3-х мільярдів гривень. Олександр Онищенко є головним фігурантом цієї схеми.

© «UDNM.org»

Leave a Reply