Київ та Москва не можуть домовитися про авіасполучення

Авіасполучення

Сьогодні через численні прохання Москви у Брюсселі відбулися технічні консультації між Україною та Росією стосовно збереження авіасполучення.

Про це розповів міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

За словами політика, зустріч була безрезультатною, тому від завтрашнього дня Україна закриває свій повітряний простір для російський авіакомпаній, які відправляли авіарейси в окупований Крим, а також для усіх інших авіакомпаній РФ — як відповідь на необґрунтовані санкції, ухвалені Москвою проти «МАУ», «Дніпра» та трьох інших українських авіакомпаній.

«Українські авіакомпанії не порушували ніяких правил або законів РФ, тому незрозуміло, на яких підставах їм відмовлено в отриманні дозволів на польоти. Україна буде аргументовано захищати свої підприємства і свої економічні інтереси», — заявив Пивоварський.

До слова, українська сторона готова скасувати санкції проти російських авіакомпаній лише в тому випадку, якщо відповідні санкції будуть зняті з авіакомпаній України. Російські підприємства, які всупереч українському законодавству здійснювали перельоти на окупований Кримський півострів, ймовірно, не зможуть літати над Україною до повернення Криму під контроль Києва.

© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply