Економіка картинка 54895039403

Пропонуємо до вашої уваги блок останніх новин української економіки.

В березні цього року золотовалютні резерви України зросли на 77%, повідомляє офіційний сайт Нацбанку. Обсягів міжнародних резервів нашої держави на даний момент достатньо для виконання обов’язків та операцій уряду й НБУ, йдеться у повідомленні.

Однак за місяць ціни на промислову продукцію зросили аж на 10,5%. В березні минулого року українські товари промислового виробництва коштували на 51,7% дешевше, ніж зараз, повідомляє Державна служба статистики України.

За рік українське автовиробництво зменшилося на 92%. Станом на березень 2015 року на українських державних підприємствах було виготовлено 430 одиниць транспортних засобів, а це всього 8% від того показника по виробництву, який був у березні 2014 року.

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді узаконити фінансування політичних партій з державного бюджету. Нововведення в Бюджетний кодекс вступлять в силу 1 січня 2017 року. Фінансова підтримка політпартій допоможе зменшити політичну корупцію, сприятиме прозорості фінансування партій. Такий закон забезпечить відповідність українського законодавства у сфері політичного фінансування світовим стандартам, переконані народні депутати.

Сергій Філюк

Leave a Reply