Чи злякається Росія нових санкцій?

Санкції Росія 13.05.2015

Сьогодні український представник при Європейському союзі Костянтин Єлисєєв розповів про те, що в Європі вже напрацьований пакет чергових економічних санкцій проти Російської федерації.

Підтвердженням цього є нещодавня заява Міністерства зовнішніх справ Данії про необхідність доповнення санкцій проти РФ, якщо ситуація на Донбасі погіршуватиметься. Сам же Єлисєєв називає найбільш ймовірною причиною посилення економічної блокади Росії атаку Маріуполя.

До слова, сьогодні Верховна Рада ухвалила законопроект, який регулює управління країною в разі введення воєнного стану. Запровадження трудової повинності для працездатних громадян, конфіскація приватного та комунального майна на користь держави, заборона проведення мітингів, масових демонстрацій та інших заходів, заборона діяльності політичних партій — основні пункти прийнятого закону.

Маріуполь — стратегічно важливе місто для всієї України. Європа може ввести нові санкції проти РФ в разі просування терористів в маріупольському напрямку, однак введення в Україні воєнного стану ЄС стримуватиме, намагаючись дипломатичним шляхом вирішити проблему, над якою дипломатія не владна.

Санкції проти Росії
© Сергій Філюк, «UDNM.org»

Leave a Reply