Британці захищатимуть інтереси Януковича в Європейському суді

62882

Віктор Янукович подав позов на Україну до Європейського суду через систематичне порушення в Україні його прав як людини, повідомляє «Європейська правда».

Зокрема, йдеться про право на справедливий судовий розгляд (стаття 6), право на ефективне розслідування спроби замаху на його життя і право на захист (стаття 2), а також право не піддаватися дискримінації через свої політичний статус і думки (стаття 14).

Захищати інтереси екс-Президента України у Страсбурзі погодилася британська адвокатська компанія «Joseph Hage Aaronson LLP». З оприлюдненої на сайті організації заяви зрозуміло, що основним аргументом британців є те, що українські суди залежні від вищих посадових осіб країни, тому не можуть забезпечити об’єктивний розгляд справи Януковича.

Як приклад такої необ’єктивної роботи експерти з «Joseph Hage Aaronson LLP» приводять рішення Печерського суду провести досудове розслідування у справі проти колишнього Президента України в його відсутність, при цьому не дозволивши Януковичу бути присутнім під час цієї процедури в режимі відеоконференції.

© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply