Гроші, виділені на відбудову Донбасу, розікрали — СБУ

1412103153_00

Працівники Служби безпеки України зафіксували два випадки розкрадання державних коштів, виділених на відбудову інфраструктури територій Донбасу, які постраждали від воєнних дій, інформують в прес-службі відомства.

Перший стався в одному з населених пунктів Красноармійського району: посадовці відділу освіти перерахували комерційній фірмі 2 мільйони гривень на будівництво котельні та опалювальних мереж для місцевої школи. До кінця 2015-го року об’єкт мали здати в експлуатацію, однак під час його перевірки правоохоронцями виявилося, що будівельні роботи підприємство так і не виконало.

Другий випадок стався в місті Родинське: там на капітальний ремонт покрівель будинків було виділено понад мільйон гривень. 420 тисяч перерахували двом підрядним організаціям. Під час перевірки було зафіксовано невиконання затвердженого обсягу робіт.

В жовтні минулого року в інтерв’ю для регіональних каналів Президент України Петро Порошенко заявив, що Германія готова виділити Україні 500 мільйонів євро для відновлення інфраструктури Донбасу.

© «UDNM.org»

Leave a Reply