В зоні АТО загинув український спортсмен світового значення

Андрій Гуріч (2)

5 серпня 2015 року під час сутички з проросійськими терористами загинув чемпіон світу з пауерліфтингу, кіровоградець Андрій Гурічев. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив побратим загиблого солдата Анатолій Стельмах.

Андрій Гурічев
Фото: zlatopil.com.ua
Андрій Гурічев був командиром взводу розвідників в зоні АТО.

Школу Андрій закінчив з золотою медаллю. Після цього поступив в Севастопольський національний університет ядерної енергетики та промисловості. Саме тут хлопець захопився пауерліфтингом. В 2012 році на світовому чемпіонаті він виборов звання чемпіона світу у цьому виді спорту.

Все своє подальше життя Гурічев пов’язав зі спортом. Почав навчатися на фізкультурному факультеті Кіровоградського державного університету імені Володимира Винниченка, паралельно працював тренером в спортивному залі.

На війну Андрій пішов добровольцем, продовжуючи навчання в Кіровограді на заочній формі. Був командиром взводу розвідників. Загинув від вибуху міни.

Світла пам’ять Герою України та наші найщиріші співчуття батькам хлопця.

Андрій Гурічев
Фото: zlatopil.com.ua
8 серпня в місті Новомиргород відбулося прощання з командиром взводу спостереження і технічних засобів спостереження 57-ї мотопіхотної бригади Андрієм Гурічевим.
© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply