В тілах загиблих в АТО перевозили наркотики

ATTENTION EDITORS - VISUALS COVERAGE OF SCENES OF DEATH AND INJURY
Members of the Ukrainian Emergencies Ministry gather and place bodies at the crash site of Malaysia Airlines Flight MH17, near the village of Hrabove, Donetsk region, July 20, 2014. U.S. Secretary of State John Kerry on Sunday laid out what he said was overwhelming evidence of Russian complicity in the downing of the Malaysian airliner in eastern Ukraine as he made the U.S. case against Moscow in the most emphatic and explicit terms yet. REUTERS/Maxim Zmeyev (UKRAINE - Tags: DISASTER POLITICS TRANSPORT CONFLICT)

Нещодавно відомий археолог, голова волинського відділу пошукової місії «Чорний тюльпан» Олексій Златогорський повернувся з зони АТО. В інтерв’ю для газети «Хроніки Любарта» чоловік розповів про те, як контрабандисти перевозили наркотики в тілах загиблих військовослужбовців.

Під час одного з останніх виїздів пошукової місії з місця, де працювали археологи, зникли два тіла. Пізніше їх вдалося відшукати. Всередині було виявлено пакунки з наркотиками. Про те, які саме наркотики знаходилися в пакунках, невідомо.

Златогорський також розповів про те, що тіла українських солдат на територіях ДНР та ЛНР взагалі не ховають. Інколи вдається обміняти залишки проросійських бойовиків на тіла бійців АТО. Був Олексій і під Дебальцевим. Там в землі ще з десять тисяч вояків лежить, запевняє археолог. Найбільшою проблемою є те, що залишки загиблих знаходяться на замінованих полях. «Одного разу підняли тіло, а під ним граната», — ділиться чоловік.

Олексій бідкається: реальних цифр загиблих в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході України не озвучують.

До слова, гуманітарна місія «Чорний тюльпан» займається пошуком, ексгумацією та вивезенням залишків загиблих українців з Донбасу. Починаючи з 3-го вересня 2014 року волонтерам і археологам вдалося підняти з землі близько 600 тіл. Волинський відділ місії на чолі з Олексієм Златогорським починав свою роботу в АТО в складі 27 спеціалістів, 11 з яких загинули.

Сергій Філюк
Розкопки. Тіла загиблих в АТО

Leave a Reply