Терористи загонами втікають з окупованого Донбасу — Міноборони

Russian soldiers patrol the area surrounding the Ukrainian military unit in Perevalnoye, outside Simferopol, on March 20, 2014. Kiev will never recognise Russia's annexation of Crimea and will fight for the "liberation" of the strategic Black Sea peninsula, Ukraine's parliament said in a resolution adopted on March 20. AFP PHOTO/ Filippo MONTEFORTE        (Photo credit should read FILIPPO MONTEFORTE/AFP/Getty Images)

У передчутті початку активної фази бойових дій на Донбасі російські окупанти масово повертаються додому.

Про це інформують в Головному управлінні розвідки Міноборони України, повідомляє «UDNM.org» з посиланням на «Ukraineunderattack.org».

Зокрема, 19 лютого дев’ятеро проросійських терористів 3-ї окремої мотострілецької бригади (Горлівка) написали рапорти на звільнення з подальшим поверненням в Російську федерацію. На даний момент в деяких підрозділах цього з’єднання залишилося менше половини бойовиків.

У відомстві повідомляють, що така ж ситуація спостерігається в Новоазовську, де майже всі молодші командири артилерійських підрозділів написали рапорти і хочуть повернутися в Росію.

Натомість ватажки терористів на окупованих територіях проводять загальну мобілізацію. Повістки отримують чоловіки від 18 до 45 років. Через це потенційні призовники намагаються виїхати на територію України.

© «UDNM.org»

Leave a Reply