Кремль хоче справжньої війни на Донбасі — Міноборони

АТО

Помічник Володимира Путіна Владислав Сурков декілька разів приїздив на окупований Донбас, щоб обговорити з ватажками терористів можливість відновлення активної фази бойових дій.

Про це інформує представник ГУ розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, повідомляє «UDNM.org» з посиланням на «Ukraineunderattack.org».

За словами чиновника, в посиленні протистояння між терористами та ЗСУ Кремль переслідує конкретну мету: дістатися до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей.

За інформацією СБУ, перші такий візит в ДНР та ЛНР Сурков здійснив 19-20 січня, а останній — чотири дні тому, 16 лютого.

Скібіцький вважає, що Сурков приїздить на Донбас, щоб доносити до окупаційної влади рішення Кремля щодо подальшого розвитку ситуації на Сході України, надавати бойовикам відповідні інструкції та ін. Окрім того, терористи щоразу звітують перед помічником Путіна.

Також чиновник Міноборони України володіє інформацією про те, що в ході візитів Суркова на Донбас постійно обговорюється залучення російської ФСБ до дестабілізації ситуації на Харківщині, Запоріжжі та в інших регіонах країни.

© «UDNM.org»

Leave a Reply