Чим для України обернеться слабкодухість США?

Білий дім

Представники Місії ОБСЄ в Україні зафіксували навчання близько 20-ти танків терористів в населеному пункті Олександрівськ, який наразі підконтрольний Луганській народній республіці.

Про це на традиційному брифінгу у Києві повідомив спікер АТО Андрій Лисенко. Олександрівськ знаходиться за 15 кілометрів від лінії розмежування сторін, а згідно документів, підписаних в Мінську, проросійські бойовики вже давно мали б відвести звідти важку техніку.

В той же час Державний департамент Америки стверджує, що, не зважаючи на офіційне прохання Палати представників Конгресу про надання Україні важкого озброєння, уряд Сполучених Штатів на чолі з Бараком Обамою не змінив своєї позиції стосовно цього питання. Очільники США мають намір наслідувати європейський колег, намагаючись знайти дипломатичне вирішення конфлікту на Сході України, в той час, як фактичний уряд Америки, американський парламент, підливає масло в вогонь, формуючи неспокійні настрої в світовому суспільстві та посилюючи самовпевненість Москви.

Американським друзям хочеться порадити одне: менше слів, більше дій. Вже ні НАТО, ні ЄС не лякають Росію, тож чим більше уряд США виражає незлагодженість у своїх намірах, чим більше проявляє свою слабкодухість та неспроможність не те що діяти, а й впливати на ситуацію, тим більше зростає загроза для України з боку Російської федерації та її нездорових лідерів. Ще трохи заяв, резолюцій, приправлених всезагальним занепокоєнням і декількома безглуздими закликами, і буде пізно поставляти Україні зброю.

Сергій Філюк
Білий дім у Вашингтоні

Leave a Reply