Ахметов координуватиме сепаратистів на Запоріжжі

Рінат Ахметов

На непідконтрольній терористам частині Донецької області та на Запоріжжі планується розгортання сепаратистської діяльності, координованої українським бізнесменом Рінатом Ахметовим, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці нардеп, керівник Центру воєнно-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний супротив» Дмитро Тимчук.

Рінат Ахметов
Фото: football.ua
За версією журналу «Кореспондент», Ринат Ахметов є найбагатшою людиною України.

За словами Тимчука, Дослідницький центр володіє беззаперечними фактами причетності Ахметова до сепаратизму на Донбасі. При цьому журналіст наголошує, що безпосереднім координатором терористів є Рінат Ахметов, а не очільники сепаратистських республік Донбасу, як про це повідомляє генштаб АТО. Дмитро додає, що на днях Рінат побував в Донецьку, де зустрівся з представниками Донецької народної республіки, хоча сам бізнесмен цей факт заперечує.

В кінці свого допису Дмитро Тимчук звертається до генерального штабу Антитерористичної операції з проханням називати ворогів своїми іменами та не вводити в оману суспільство. «Ворог, про якого йде мова, поруч. І поки ми його не визнаємо, ми не переможемо», — говорить Дмитро.

Головні новини АТО за 6 вересня 2015 року дивіться на відео внизу.

© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply