В Криму вже проводяться етнічні чистки — політтехнолог

Етнічні чистки в Криму

Західні політологи все частіше розглядають варіант, згідно з яким Кримський півострів не входитиме ні до складу України, ні до складу Росії, а буде незалежною державою.

Етнічні чистки в Криму
Фото: ipress.ua
Мирний мітинг в пам’ять Тараса Шевченка.
9 травня, Сімферополь.

Причиною для цього може стати те, що Російська федерація активно проводить етнічні чистки на півострові. Український політтехнолог Тарас Березовець в інтерв’ю для «FaceNews» розповів, що під удар місцевої влади вже потрапили кримські татари, українці та росіяни, які не згодні з ситуацією, що склалася. Таких людей усіляко намагаються вижити з півострову, тероризують, а за будь-які прояви вільнодумства арештовують. Водночас в Крим регулярно прибувають росіяни з Центральної Росії, які про те, що ця територія була українською, не мають ніякого уявлення. Окрім них, серед населення побільшало чеченців, осетин і т. ін.

Не важко здогадатися, що така політика Москви по відношенню до окупованого Криму аж ніяк не сприяє швидкому поверненню півострова під крило України. З часом оптимальним варіантом для подальшого розвитку цього регіону може стати незалежність Кримського півострову. За словами Березовця, «Захід може це організувати».

© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply