Озброєні «гості» завітали ще до одного кримського татарина: «шукали наркотики»

кримські татари

У селі Кам’янське, що в Криму, 29 січня близько 13:00 озброєні люди увірвалися в будинок кримських татар Ідріса та Ескендера Аметових.

Про це повідомила кримський журналіст Ліля Буджурова на своїй сторінці в «Facebook», повідомляє «15minut.org».

«У всіх членів сімей відібрали мобільні телефони. На всіх чоловіків відразу одягли наручники. Наручники одягали і на сусідів, які прийшли поцікавитися, що відбувається. Причину обшуку не пояснили, постанову про обшук в руки не дали», — розповідає Буджурова.

За її словами, силовики поводилися дуже грубо і застосовували силу по відношенню до чоловіків.

«Налякали дітей — в обох будинках живуть неповнолітні. У результаті агресивних дій стало погано 31-річній Едіє Аметовій, насилу вдалося умовити викликати швидку. Жінку в передінсультному стані відвезли до лікарні, де вона зараз знаходиться», — додає журналістка.

Силовики приходять в будинок Аметова не вперше. Минулого разу 10 вересня 2014 року «гості» в ході обшуку вилучили мобільний телефон, два ноутбуки і нібито заборонену літературу — книги «Фортеця мусульманина» і «Лікування по ісламу».

«Найголовніше — нічим не пояснюють, жодних копій постанов, ніяких документів не надають. З чим пов’язано? Я кримський татарин, я мусульманин, законослухняний, а на якій підставі вони так чинять, вони не говорять, говорять, секретно», — розповідає брат госпіталізованої Едіє Руслан Аметов.

Один із силовиків сказав, що шукає наркотики. Така причина здивувала Аметова: «Я кажу — ви що, смієтеся? Ми порядна сім’я. У старої людини, у мого батька шукають наркотики. Це привід, як кажуть».

© «UDNM.org»

Leave a Reply