Мустафа Наєм. Бандерштат

Цьогорічний музичний фестиваль «Бандерштат-2015» відвідає скандальний журналіст і народний депутат України, уродженець Афганістану, 34-річний Мустафа Наєм. Про це нещодавно в соціальній мережі повідомили організатори фесту.

Сім’я Мустафи переїхала в Україну, коли в його рідній країні розпочалася війна. Його кар’єра журналіста стрімко пішла в гору в 2006 році, коли він почав працювати в інтернет-виданні «Українська правда» та газеті «Коммерсантъ». Згодом Наєм почав співпрацювати з компанією Савіка Шустера, працював спецкором для телепередачі «Шустер live».

Мустафа Наєм — один із зачинателів Євромайдану або Революції гідності. Після анексії Криму та початку війни на Донбасі Наєм став одним із журналістів новоствореного проекту «Громадське телебачення». Українцям Мустафа запам’ятався своєю сміливістю, яку він проявив під час одного з публічних інтерв’ю колишнього президента України Віткора Януковича, запитавши в гаранта, чому він орендує гелікоптер у компанії, яку контролює його син, за один мільйон доларів, в той час як українцям так тяжко живеться (відео внизу).

«Хтось його любить, хтось ставиться до нього з обережністю та підозрою. Він викликає різні емоції та почуття, але те, що ця людина варта уваги – факт», — говорять організатори «Бандерштату-2015».

Сергій Філюк

Leave a Reply