Мініатюра 493 Мадонна

В мережі не вщухають розмови навколо поцілунку Мадонни і Дрейка на сцені Coachella. Випадок цікавий тим, що після того, як Мадонна несподівано кинулася пристрасно цілувати Дрейка, репер досить дивно відреагував на поцілунок. Він виглядав незадоволеним і витирав губи.

Користувачі мережі висували різні версії, починаючи від звичайної відрази, яку відчув Дрейк під час поцілунку, до здогадки про укус Мадонни — ніби-то співачка не втрималася і у пристрасному пориві вкусила виконавця. Звичайно, що ж як не біль можна прочитати у виразі обличчя Дрейка?

Але 28-річний музикант сам про все розказав, опублікувавши у себе в Інстаграмі фото поцілунку із коментарем:
«Всі неправильно інтерпретували мій шок! Мені довелося поцілуватися з самою королевою, з Мадонною, і я запам’ятаю це на все життя. Спасибі тобі, Мадонно!»

Сама Мадонна відреагувала на галас у мережі цілком у своєму стилі, опублікувавши у соціальній мережі наступний запис: «Якщо я вам не подобаюся, але ви все одно стежте за всім, що я роблю, то чорт забирай, значить ви мої фанати!»
До слова, поп-зірка давно виявляє симпатію до Дрейка. Підтвердженням цьому є слова поп-королеви з інтерв’ю для Us Weekly. Мадонна заявила: «Мрія, яку я все-таки хотіла б здійснити — піти на побачення з Дрейком. Просто поцілувати його».

Схоже, для тітки Мадонни немає ніяких перешкод у бажаннях. Хоч і ПОП-музики, але все ж королева…

Богдан Гончаренко
Фото Мадонни

Leave a Reply