Іменитий режисер мріє зняти продовження «Гаррі Поттера»

Чи буде продовження Гаррі Поттера

Американський кінорежисер Кріс Коламбус, який працював над двома першими частинами «Гаррі Поттера», заявив, що мріє зняти продовження «Поттеріани».

Крісу не дають спокою 19 років, які в другому розділі фільму «Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії» відділяють перемогу над Лордом Волан-де-Мортом від фінальної сцени на залізничному вокзалі. В завершенні кіноциклу про хлопчика-чаклуна з Літл-Вінґін режисер Девід Йейтс показав Гаррі, Рона та Герміону щасливими батьками, які проводжають своїх дітей на перший у їхньому житті експрес до Хогвартсу. 19 років, що минули з моменту падіння «Ви самі знаєте кого», залишаються під покровом таємниці.

До слова, авторка романів про Гаррі Поттера Джоан Роулінг не раз заявляла про те, що не збирається писати продовження «Гаррі Поттера». «Якщо чесно, мені бракує сміливості запропонувати їй (Джоан Роулінг — ред.) свої ідеї. Я дуже шаную її, але мені хотілося б знати, що вона думає про ці пропущені роки», — розповів Кріс Коламбус.

Що ж, можливо з часом письменниця дослухається до свого колишнього колеги та погодиться написати ще декілька розділів про неймовірні пригоди Гаррі та його друзів.

Сергій Філюк
Гаррі Поттер. Продовження

Leave a Reply