Росія

Головнокомандувач європейськими військами НАТО Філіп Брідлав заявив, що протягом двох десятків років військово-політичний блок намагався побудувати з Російською федерацією дружні, партнерські стосунки, однак в Москві обрали шлях протистояння.

Росія

За словами Брідлава, Росія використовує військову силу з метою змінити міжнародно визнані кордони, зокрема це відбувається в окупованому Криму та на Донбасі. Чиновник наголосив, що на сьогоднішній день в світі є угрупування, які ставлять під загрозу мир і спокій на планеті, зокрема це Ісламська держава. Однак Росія — це зовсім інше. «Росія має потужну ядерну зброю і постійно погрожує її застосувати. Це не може не турбувати країни Заходу. Ми хотіли б відновити нормальні відносини з Російською федерацією, але допоки вона використовує військову силу на території Європи, про це не може бути й мови», — сказав генерал.

До слова, вчора Сполучені Штати Америки ввели нові санкції проти РФ, покликані ще більше послабити російську економіку. До «чорного» списку США на цей раз потрапили 15 фізичних осіб та компаній, серед яких є прибічники екс-президента України Віктора Януковича.

© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply