Російське озброєння не гірше за американське — Путін

Путін і зброя

В ефірі телеканалу «Россия 1» Володимир Путін вкотре нагадав Заходу про наявність в РФ високоточної та високотехнологічної зброї, яка сьогодні застосовується у боротьбі проти Ісламської держави.

Озброєння Росії
Фото: www.goodfon.ru
Російська армія посідає 4-те місце в рейтингу найпотужніших армій світу.

За словами Володимира Володимировича, «партнери» Росії повинні знати, що федерація не лише володіє такою зброєю, а й готова її застосувати для захисту національної безпеки РФ.

Разом з тим Путін зауважив, що Росія провадить мирну зовнішню політику: «Якщо подивитися на політичну карту світу, стане очевидно, що нам не потрібні ні чужі території, ні чужі природні багатства — у нас всього достатньо і у нас немає необхідності з кимось воювати і конфліктувати».

Також російський президент підкреслив, що Росія володіє не гіршим озброєнням, ніж Сполучені Штати Америки. «Сучасні засоби ураження постійно модернізуються та змінюються, тому РФ повинна не відставати», — говорить Путін.

До слова, 8 жовтня глава Пентагону Ештон Картер заявив про те, що ракета, випущена російською флотилією в бік Сирії, ледь не збила американський безпілотник.

© Сергій Філюк, «Україна демократична»

Leave a Reply