Одеситка Циля звернулася до президента Росії

Циля Зингельшухер

Відома блоґерша Циля Зингельшухер звернулася до російського президента Володимира Путіна з проханням залишити Одесу та Україну в спокої.

Ось як на відеозвернення Цилі відгукнулися користувачі Інтернету:

Євген Відставний
Дорога Циля, я вас міцно люблю і ніжно обіймаю аж два рази: один — за ваше дорогоцінне і непідкупне здоров’я, а інший і третій в додачу — за всю Одесу, де я був один раз проїздом з Мелітополя, де мене невипадково, але із задоволенням народила моя українська мама з херсонської Дем’янівки з допомогою абсолютно російського тата з села Азясь, шо не де-небудь, а під російською Пензою, де я, на жаль, жодного разу не був навіть проїздом, і трошки за себе, шоб я так жив — так само вільно і з усією повагою, як ви, а ви, моя дорога, не так, як я тут — без Чорного моря і без білого хліба з кавуном.
І шоб їм усім не дочекатися, і шоб їм повилазило місцями, де ще міль не поїла, якщо сунуться до нас з вами зі своїм, право”славним” мракобіссям і, гірше того, з “рузькім міром” по-путлерівські, шоб йому не виросло.

Авеста
Циля, звичайно, для РФ ніхто.
А от судячи з шаленості ватників на гілці першоджерела, вона просто виплодок пекла для них.

Агностик
Ех, все-таки трішки стиль «пересолений». Звичайно, не так нарочито, як в «Ліквідації». Але все одно відчувається невелика театральність… Втім, для всіх, крім одеситів, це буде непомітно. А думки взагалі правильні, потрібні, важливі і хороші. Спасибі, хлопці, що створили це. Хороша робота.

Вальцман
Циля, я вас благаю, не хрюкайте за всю Одесу. В Росії є те, шо нам потрібно — недорогі ресурси. І куди нам продавати те, шо нам не потрібно — наші товари. Беріть весь свій маразм і скачіть у ЄС, хто ж без вас буде там унітази чистити.

А що ви думаєте про звернення Цилі Зингельшухер до Володимира Путіна?

Leave a Reply