В. Путін

Офіційний сайт Кремля повідомляє: президент Російської федерації Володимир Путін за 2014 рік заробив всього лише 7,7 мільйона рублів (близько 135 тисяч доларів).

В декларації про доходи Путіна говориться про те, що вищезгадана особа володіє лише однією квартирою, площею 77 квадратних метрів, земельною ділянкою на 15 соток, гаражем та трьома автомобілями (ГАЗ М21, ГАЗ М-21-Р та “Нива”). Також Путін офіційно орендує іншу, вдвічі більшу квартиру і ще один гараж.

Три роки тому російська опозиція опублікувала доповідь, в якій йшлося про реальні статки Володимира Путіна. За інформацією авторів доповіді, Путін розпоряджається двома десятками палаців, сімомастами елітними автомобілями, 43-ма літаками, 15-ма гелікоптерами та флотилією, вартість якої сягає 100 мільйонів доларів. Неофіційні джерела, в тому числі й закордонна розвідка, оцінили вартість усього майна російського президента приблизно в 200 мільярдів доларів. Щорічно статки Путіна зростають ще на декілька десятків мільярдів доларів. Сьогодні він є найбагатшою людиною у світі.

Сергій Філюк
Володимир Путін — найбагатша людина у світі

Leave a Reply