Як захистити себе від енергетичних вампірів?

Енергетичний вампір

Часто ми самі для себе визначаємо, чи приємно спілкуватися з людиною, чи добре йде спілкування. Нещирість, гра на публіку, провокації відчуваються відразу, викликаючи неприязнь до співрозмовника. Проте буває так, що ваш комунікатор навмисне поводиться таким чином, бо йому терміново треба «злити» з когось трохи життєвої енергії.

Важливо вміти розпізнати енергетичного вампіра. Ним може виявитися кондуктор в тролейбусі, сусід по кімнаті, мати, кохана людина, одним словом — хто завгодно. Ви можете роками бути енергодонором для найближчого родича, навіть не усвідомлюючи цього.

Зазвичай енерговампіри — це люди з негативною енергетикою, дуже балакучі, завжди запізнюються. У розмові часто скаржаться на своє життя, нерідко провокуючи співрозмовника до сварки. У колективі прагнуть бути в центрі уваги. Спілкування їм необхідно більше фізично, ніж духовно. Зрозуміло, вони не усвідомлюють, що харчуються чужою енергією. Після спілкування з енерговампіром людина відчуває втому, брак життєвих сил.

Протистояти «енергокрадіям» може тільки здорова людина з сильною аурою. Правильне харчування, духовний та фізичний розвиток, здоровий сон допоможуть зміцнити ваше біополе. Під час спілкування з енергетичним вампіром зберігайте спокій, не йдіть у нього на поводу, сконцентруйте увагу на чомусь позитивному (тварини, рослини). Якщо скрутити в кишені дулю, то все, що скаже енерговампір, буде сприйматися як фарс, відповідно ви не зможете розділяти його думки, співчувати (саме цим він і харчуються). Після варто прогулятися, подихати свіжим повітрям, послухати гарну музику або подивитися улюблений фільм.

Не такий страшний чорт, як його малюють. Будьте собою, несіть у своїх словах світло, посміхайтеся і ніякий енергетичний вампір не зможе скористатися вашою енергією.

© Сергій Філюк, «UDNM.org»

Leave a Reply