Девід Швіммер

2 листопада 1966 року в заможній сім’ї адвокатів народилася майбутня зірка серіалу «Друзі» Девід Швіммер – актор, сценарист, продюсер, номінант на премію «Еммі». Девід дебютував у малому театрі в десятирічному віці, зігравши фею у виставі «Попелюшка». Після «блискучого виступу» у школі Беверлі Хіллз, де навчався хлопець, його почали запрошувати брати участь в різноманітних виставах. Саме у шкільному віці він зрозумів, що хоче бути актором, тому вступив у Північно-Західний університет на театральний факультет. На четвертому курсі разом зі своїм товаришем створив театральний гурток «Lookingglass», що став популярним серед студентів. Два роки поспіль перемагав у Шекспірівському фестивалі як найкращий актор, змагаючись із професіоналами своєї справи. Девід був старанним учнем, саме тому подобався викладачам, які його познайомили із зірками кіно, майстрами режисури.

Вперше знявся у фільмі «Смертельна тиша», який вийшов на екранах телевізорів у 1989 році. Зйомки в Голлівуді йому не сподобалися, тому він повернувся до власного театру, граючи між виставами невеликі ролі в кіно в якості другорядних акторів. У 1994 році Девід без кастингу був затверджений на одну із головних ролей у серіалі «Друзі», що приніс йому надзвичайно велику популярність і затьмарив всі інші його ролі у великому кіно. Швіммер не лише знімався у серіалі — він спродюсував дві його серії. Загалом Девід знявся у 29 кінокартинах, займався режисурою 2 фільмів, озвучив Мелмана у відомому мультфільмі «Мадагаскар». Зараз працює над новим сезоном серіалу «Друзі», що має вийти у прокат восени наступного року.

В 2010 році Девід одружився на 25-річний Зої Бакман. Через рік у них народилася дочка Клео. Батько на власному прикладі вчить її дотримуватися здорового способу життя, піклуватися про інших людей, бути чесною та справедливою людиною.

Наталя Климко

Leave a Reply