День доброти

Сьогодні, 17 лютого світ святкує Міжнародний день спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day).

Ця свято виникло як ініціатива міжнародних благодійних організацій, що вирішили об’єднати під гаслом безкорисливої доброти всіх людей на планеті незалежно від їхнього громадянства, національності, соціального стану чи віросповідання. Суть свята полягає у безмежному прояві доброти до всіх оточуючих. Однак, проявляючи доброту, не слід сподіватися на похвалу, адже істина доброта не прагне солодких слів, її нагорода і в той же час головна мета — це радість та усмішки на обличчях інших людей.

Попри те, що це свято є ще зовсім «юним» і не надто відоме в Україні, ми все ж закликаємо вас приєднатися до цієї міжнародної акції доброти та зробити сьогодні чийсь день трохи радіснішим.

Як же проявити цю спонтанну доброту? Немає нічого простішого. Це може бути і посмішка у громадському транспорті, і слова вдячності тим людям, які щодня роблять наше життя простішим та кращим – водіям маршрутних таксі, продавцям у магазинах, двірникам, медсестрам тощо. Також це може бути і щирий комплімент вашій колезі по роботі, і телефонний дзвінок другу, якому ви вже так давно не телефонували, і відвідини ваших батьків, які живуть в іншому кінці міста. Не стільки важливо, як ви проявите цю доброту, скільки те, як вона змінить чиюсь мить життя.
Невтомно творіть добро і не лише в День доброти!

Ірина Денисюк

Наповніть серце добротою
Доброта — це проміння, що світло дарує,
Доброта, це тепло, що від серця іде.
Хоч вона і ніскілечки нам не коштує,
Та прямими шляхами у світі веде.
Доброта — це криниця з водою у спрагу,
Доброта, мов зоря у нічному путі.
Це ж вона в нас народжує силу й відвагу,
Не дає збайдужіти нікому в житті.
Доброта робить душу красиву і світлу.
Доброта — це підставлене вчасно крило.
Це вона піднімає людину до світла,
Щоб усім навкруги добре й тепло було.

(Надія Красоткіна)

Leave a Reply