Вишиванка на піку своєї популярності

Караванська. Вишиванка 1

Модний журнал “Vogue” переконаний: українська вишиванка повинна стати трендом сезону весна-літо 2015. Цьогоріч одяг з традиційним українським орнаментом має бути у гардеробі кожного стиляги, вважають у виданні.

Популяризації українських вишивок посприяла остання колекція від “Valentino”. Під час створення одягу за основу модний дім брав вишивки з українськими етнічними мотивами.

Весна-літо 2015, Valentino. Фото
Весна-літо 2015, Valentino. Фото

Також автор статті для “Vogue” відзначила вплив на моду української дизайнерки Віти Кін, яка в минулому році представила за кордоном свою колекцію українських вишиванок під назвою “Chic Nationale”.

Віта Кін, Chic Nationale. Фото
Віта Кін, Chic Nationale. Фото

До слова, Віта Кін — не єдиний український модельєр, який просуває у світі український національний одяг. 28 вересня 2014 року вітчизняний дизайнер Оксана Караванська представила в Чикаго унікальні вишиванки. В своїй роботі жінка поєднала старовинні строкаті мотиви з сучасними технологіями та дорогими тканинами.

Оксана Караванська, вишиванки. Фото
Оксана Караванська, вишиванки. Фото
Оксана Караванська, вишиванки. Фото

До слова, ще в 2012 році в одязі від “Dolce&Gabbana” та того ж модного бренду “Valentino”можна було спостерігати вкраплення українських мотивів.

Dolce & Gabbana 2012, вишиванки. Фото
Valentino 2012, вишиванки. Фото

Як бачимо, “Vogue” не прогадав: сьогодні вишиванка дійсно на вершині своєї популярності у світі моди.

Сергій Філюк

Leave a Reply