Шотландки домагаються до офіціантів в кілтах

Кілти

Офіціанти невеличкого шотландського пабу «Hootananny» відмовляються носити кілти, повідомляє «The Telegraf». Причина криється в надмірній увазі до цього елементу традиційного шотландського одягу з боку клієнток закладу, які, випивши пива, рідко гребують можливістю перевірити, чи правда те, що істинні шотландці носять кілти без нижньої білизни.

Кілти

За 10 років існування закладу форму офіціантів ні разу не змінювали: кілти залишаються невід’ємною частиною атмосфери «Hootananny». Однак останнім часом працівники пабу все частіше скаржаться на домагання з боку представниць слабкої статі.

Помічник менеджера «Hootananny» Єн Хові розповів, що на перший погляд це весело, однак коли потрібно швидко виконувати свою роботу, розносити келихи з пивом, така надмірна увага з боку жінок заважає їм працювати, змушуючи ніяковіти.

На проблему відреагував й власник пабу Кіт Фрейзер. За його словами, те, що відбувається в його закладі, — це чистий сексизм. «Уявімо собі, що я зайшов в ресторан та всунув дівчині під спідницю руку. За це мене одразу б забрали до поліцейського відділку. Я ціную своїх клієнтів, однак так само я ціную своїх працівників», — говорить Кіт.

Сергій Філюк
© Україна демократична

Leave a Reply