Затонувший літак

Великою кількістю легенд і міфів оповита історія Бермудського трикутника, який забрав у свої води тисячі людей. У цілому світі відбуваються подібні аномальні явища, але жодна історія не викликала таких жвавих обговорень.

Бермудський трикутник — це територія між Бермудськими островами, Пуерто Ріко та південною Флоридою, яка утворює геометричну фігуру площею в 4 тис км кв. Перша згадка про зникнення у «трикутнику смерті» датується 1880 роком коли навчальний корабель «Атланта» доплив до берегів без екіпажу, але тогочасні експерти заявили, що у цьому винен людський фактор: хлопці, які керували кораблем, не володіли потрібними навичками підготовки. З часом історія почала повторювалася все частіше та частіше.

21 жовтня 1944 року 90-тонний кубинський корабель «Рубікон» зник з радарів, а 22 жовтня доплив до берегів Флориди без жодної людини на борту: на краю палуби спав лише один собака. Вважається, що судно попало в ураган, а люди, зрозумівши, що на кораблі їм не врятуватися, пересіли в маленькі шлюпки. Але ця версія суперечить сама собі: на кораблі знаходилися добре навчені люди: під час урагану вони не могли пересідати в шлюпки, які легше перекинути вітром. Існує інша гіпотеза: екіпаж утікав від «чогось». Але від чого? У судовому журналі не було знайдено достовірної інформації, яка б змогла пролити світло на цю історію.

Вчені намагалися спростувати дію будь-яких надприродних сил у Бермудському трикутнику. Основним аргументом науковців є те, що у цілому океані зникає приблизно така ж сама кількість суден. На цій же території вона трішечки більша через нестримну течію Гольфстрім, часті тропічні бурі, гідрат метану, що не дозволяє суднам триматися на воді. Але чому у Бермудському трикутнику зникають літаки? Чому із супутників можна побачити тлінне мерехтіння у цій зоні? На ці та інші питання відповіді досі не знайдено.

Наталя Климко

Leave a Reply