Луцького Санту не відпускають у Лапландію

santa_big

В Луцьку не хочуть прощатися з Санта Клаусом (Дідом Морозом — ред.) На проспекті Волі та ще деяких центральних вулицях міста досі стоять «холодні і голодні» дідусі в червоних штанях. Особливо здивувала жорстокість працівників магазину італійського взуття Giada Gabrielli, які чорним гумовим шнурком прикували бідолаху-Клауса до гранітного поруччя бутика. На фото видно, як суха пластмасова ялинка сотнями голок впивається у спину Санти.

«Ви не дивіться на те, що я приїхав з Півночі. Стояти в такий мороз на вулиці в цій дешевій китайській бороді — приниження моєї гідності», — ділиться жертва новорічного маркетингу.

Деяким Морозам не пощастило ще більше. Зокрема, в супермаркеті «Сільпо», що в ЦУМ’і, вже близько місяця продається величезний Санта з резиновим носом і паперовим посохом. Шансів на його повернення додому в Лапландію практично немає.

Щороку утисків зазнають сотні та тисячі Сант по всій країні. Разом з ними під експлуататорську руку людини потрапили Снігурочка, олень Рудольф та інші герої новорічних казок.

Дід Мороз на вулиці мерзне

Leave a Reply