Навіщо ковпачку ручки отвір

В 1945 році в французькому містечку Кліші Марсель Бік та Едуард Буффар створили чорнильну авторучку та деталі для механічного олівця. Через 5 років їхня компанія «BIC» представила світу надзвичайно популярну модель кулькової ручки, яка отримала назву Cristal Pen.

24 роки тому вперше за історію цієї ручки було змінено її дизайн: зверху в ковпачку з’явився маленький отвір. Більшість людей схильні вважати, що таким чином власники компанії «BIC» хочуть, щоб ручки швидко пересихали, що, звичайно ж, вигідно її творцям. Однак істина криється зовсім не в фінансових інтересах.

Виявляється, отвір в ковпачку потрібен для того, щоб зберегти наші з вами життя. Багато людей мають вельми погану звичку — гризти ковпачок від ручки, коли думають або намагаються зосередитися. Що вже говорити про дітей, які полюбляють сунути до рота все, що трапляється на їхньому шляху. При будь-якому контакті з ротовою порожниною ковпачок від ручки може швидко опинитися в трахеї і заблокувати дихальні шляхи. Отвір в ковпачку дозволяє отримувати необхідну дозу кисню до прибуття швидкої допомоги.

Щороку ковпачки від кулькових ручок компанії «BIC» та інших, які підтримали дану інновацію, рятують життя майже двом сотням людей, половина з яких — діти. До речі, ковпачки з отвором аж ніяк не провокують пересихання кулькових ручок.

Сергій Філюк
Навіщо ковпачку ручки отвір?

Leave a Reply