iPod

На порозі XXI століття компанія Apple вирішили розробити зручний пристрій для прослуховування музики, що завжди зможе бути з людиною і водночас не заважати їй. Головний інженер Джон Рубінштейн зібрав команду, яка за рік змогла сконструювати таке чудо техніки. 23 жовтня 2001 року дитина Стівена Джобса представила публіці свій перший iPod (портативний медіаплеєр). Під час представлення гаджета Стівен Джобс сказав: «Після іPod прослуховування музики ніколи не буде колишнім». Плеєр з легкістю можна помістити в кишеню, а на електронний носій можна завантажити понад тисячу пісень. Для сучасних поколінь це звично, але ще якихось 10 років тому цей пристрій вражав молодих людей. З роками плеєр модернізовувався, виникали нові варіації iPod, кожна з яких має особливі деталі.

Найстаріший iPod, сучасна назва якого iPod Classic, оновлювався і дійшов до наших днів у шостому поколінні. Всі дані зберігаються на жорсткому диску, що відрізняє його від інших моделей. Внутрішні характеристики: 160 GB пам’яті, 36 годин музики і 6 годин відео, цікавий інтерфейс. Навігація здійснюється за допомогою фірмового колеса керування.

Наступний випущений компанією плеєр – iPod Shuffle – найменший та найдоступніший у ціні серед інших моделей iPod. Перший плеєр Apple, в якому жорсткий диск замінено на флеш-носій. Алюмінієве покриття гарантує безпеку від внутрішніх пошкоджень при падінні. iPod Nano дозволяє не лише слухати музику, але й переглядати відео. Найновіше покоління iPod Nano відрізняється від інших наявністю Multitouch-екрана, а також тим, що найбільша увага зосереджена на якісному звукові. Остання модель iPod має назву iPod Touch. Найбільшою відмінністю від інших версій є інтерфейс із сенсорним екраном та технологією Multitouch, доступом до Інтернету. Версія має дві камери та три можливості з’єднання. Зараз розробляється п’яте поколінні iPod Touch.

Наталя Климко

Leave a Reply