Мініатюра, марихуана 9430

Як зробити з наркотичних засобів ненаркотичні? Виявляється, дуже просто. Підчитавши українське законодавство, розумні продавці марихуани започаткували легальний бізнес з продажу наркотиків в Інтернеті. На сайті компанії запропоновано майже 500 видів зерен канабісу, тобто марихуани.

Під логотипом компанії автори проекту зазначили: «Ми продаємо цікаві товари». Виявляється, закон не відносить зерна марихуани до наркотиків, адже в самих зернах до посадки не міститься канабіолу: наркотичних властивостей рослина набуває під час дозрівання.

Відкривши цей «цікавий» інтернет-ресурс з аналогічними товарами користувач повинен підтвердити, що йому є 18 років. У повідомленні зазначається, що творці проекту не займаються пропагандою вирощування або вживання наркотиків. «Наша продукція може бути використана в якості сувеніра, як корм для птахів, в косметичних, та інших цілях». Нічогенький такий корм для птахів, вартістю понад тисячу гривень за 5 зерен. Також адміністрація застерігає про те, що не несе відповідальності за подальші дії покупців зерен канабісу.

Сайт, продаж конопель

Цей сайт з продажу насіння марихуани існує вже 6 років. Оплатити свої «цікаві» товари можна в рублях, гривнях, доларах та євро (не дурно, еге ж?) Окрім самих зерен коноплі на сайті можна запастися приборами для куріння трави (так звані бонги) та всім необхідним спорядженням для вирощування «чудозерен» починаючи від спеціальних горщиків і закінчуючи добривом.

Що ж каже закон про марихуану?

Згідно українського законодавства, посів, вирощування, зберігання та збут коноплі передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність. Вирощування або посів марихуани в кількості до 10 рослин передбачає грошовий штраф до 1700 гривень. Якщо ж правоохоронці виявлять від 10 до 50 рослин канабісу, заплатити доведеться до 8500 гривень. Також як покарання в такому випадку може бути арешт на 6 місяців або обмеження волі строком на 3 роки. Якщо правоохоронці виявлять більше 50 рослин, то ціна злочину складе позбавлення волі від 3-х до 7-ми років.

Якщо людина купила, але не висаджувала зерна коноплі, то її дії розцінюватимуться як підготовка до злочину, за що також передбачено кримінальну відповідальність.

Дії ж осіб, які здійснили незаконний посів або вирощування наркотичного засобу, а потім зберігали, перевозили, збували перероблений наркотичний засіб, у судовій практиці кваліфікують як сукупність злочинів, що тягне за собою ще більш суворі санкції.

Як марихуана діє в організмі людини?

Зазвичай сп’яніння препаратами конопель викликає спрагу, стимулює апетит. У цьому стані люди сміються з будь-якої дрібнички, їм хочеться стрибати, танцювати, вони іноді ходять чи сидять, дивно вигнувшись. Під впливом конопель логічне мислення сповільнюється, зате виникає багато думок, якими не терпиться поділитися. Звідси швидке, поспішне мовлення, багато слів, але мало сенсу. Обличчя та губи червоніють, очі блищать, зіниці розширені. Це триватиме 2-4 години, потім людина стає апатичною, хоче спати.

Передозування канабісом

Мало хто знає, однак від надмірного споживання канабісу може статися передозування. Це достатньо неприємний стан: у людини змінюється сприйняття часу, простору, власного тіла, вона може тимчасово втратити слух, навіть впасти в стан коми. Іноді виникають психози, зорові та слухові галюцинації.

Коли виникає залежність від конопель?

Залежність від конопель лікарі констатують, коли у наркомана впродовж 4-5 годин починається «ломка», що супроводжується нудотою, блюванням, пітливістю, втратою сну, апетиту, підвищенням тиску, болями у серці та ін.

Сергій Філюк
Куріння марихуани в Ямайці

Leave a Reply